Videografia je moja vášeň

Ahoj, volám sa Zoltán.

Keď som mal 15 rokov, začal som strihať videá. Teraz mám 28 a okrem svadobným videám sa venujem aj promo videu, videoklipom a iným žánrom.

Na svadobnom videu milujem natáčanie spontánnych záberov. Zbierať tieto zábery a následne vytvoriť dielo, ktoré bude spomienkou na celý život. Baví ma hľadať správne zábery, hrať so svetlom a to všetko v reálnom čase. Mojou úlohou je urobiť svadobný deň umeleckým dielom. Snažím sa zachytiť emócie, lásku, život, šťastie, rodinu a všetky atribúty, na ktorých je postavený život. Myslím, že svadba je jedinečná udalosť, ktorá by mala byť

zachytená jedinečným spôsobom. Ak máte záujem o moje služby, kontaktujte ma telefonicky alebo vyplnením kontaktného formulára. Rád sa porozprávam alebo pošlem nezáväznú cenovú ponuku.

Na promo videách a iných žánroch milujem kreativitu, pri ktorej nie sú žiadne hranice. Som scenáristický typ človeka. Všetko si vopred pripravujem a predstavujem. Taktiež budem veľmi rád, ak ma budete kontaktovať telefonicky alebo mailom.

„Dokonalosť je dosiahnutá, nie keď nie je nič, čo by sa dalo dodať, ale keď nie je nič, čo by sme mohli odobrať.“

Neberiem so sebou štáb.

Stručne povedané, neberiem so sebou štáb. Okrem prípadu, keď si vyberiete make-up od Ester @es.lores. V tom prípade sme dvaja. Na svadby chodím s jedným batohom, pretože v krátkom čase musím byť na viacerých miestach. Musím sa pohybovať rýchlo a bez povšimnutia. Chcem zachytiť všetko a nemám čas nastavovať niekoľko kamier. V niektorých prípadoch môžem použiť dve kamery.